Robert Jiran
Říční lázně
Id: 397701
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, přiložen certifikát pravosti díla vydaný autorem
zobrazeno: 9906x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 55