Robert Jiran
Rozhovor
Id: 267104
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, autorské razítko na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 2517x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 61