Robert Jiran
Rozhovor
Id: 470401
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 1059x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
34 000 Kč