Robert Jiran
Šanghaj
Id: 432802
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 1998x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 550 Kč