Robert Jiran
Schůzka s blondýnou
Id: 329205
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 3727x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
50 444 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 65