Robert Jiran
Schůzka u klavíru
Id: 286101
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 3193x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 53