Čas na serveru 11:29:41

Robert Jiran
Sedící akt

Id: 486808

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Robert Jiran
  •  / Sedící akt / Robert Jiran
  •  / Sedící akt / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 3077x

Vyvolávací cena:

12 500