Robert Jiran
Tanec
Id: 403802
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 2238x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
51 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 48