Robert Jiran
Taneční kreace
Id: 296103
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně včetně autorského razítka, rámováno
zobrazeno: 6473x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 80