Robert Jiran
Toaleta
Id: 266503
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
zobrazeno: 2149x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 60