Robert Jiran
Toaleta
Id: 296801
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 10662x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 68