Robert Jiran
Toronto I.
Id: 351602
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko včetně popisu, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 2026x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 51