Robert Jiran
Tři barvy
Id: 289404
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 20031x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
265 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 145