Robert Jiran
Trumpetista (z cyklu Jazz)
Id: 511004
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 1510x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 100 Kč
Příhozy: 66