Čas na serveru 09:23:30

Robert Jiran
Trumpetista (z cyklu Jazz)

Id: 511004

Trumpetista (z cyklu Jazz)

  •  / Trumpetista (z cyklu Jazz) / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 1482x

Vyvolávací cena:

35 100

Příhozy: 66