Robert Jiran
U kafíčka
Id: 361502
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko včetně signace, nerámováno
zobrazeno: 11380x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 49