Robert Jiran
U kavárny
Id: 366604
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, nerámováno, na zadní straně autorské razítko a podpis
zobrazeno: 3419x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 111 Kč
Účastníci: 18