Robert Jiran
U sklenky
Id: 260001
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 9897x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
32 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 68