Robert Jiran
U viaduktu
Id: 265606
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 4801x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 000 Kč