Robert Jiran
V baru
Id: 230904
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
zobrazeno: 2889x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 001 Kč