Robert Jiran
V kavárně
Id: 246905
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
zobrazeno: 5956x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 54