Čas na serveru 02:24:43

Robert Jiran
V objetí

Id: 486805

V objetí

  •  / V objetí / Robert Jiran
  •  / V objetí / Robert Jiran
  •  / V objetí / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 819x

Vyvolávací cena:

20 200