Robert Jiran
V objetí
Id: 486805
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 858x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
20 200 Kč