Robert Jiran
V parku
Id: 313901
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, autorské razítko na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 1579x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 49