Robert Jiran
Žena s perlami
Id: 418204
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně
zobrazeno: 820x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 166 Kč