Robert Jiran
Žena v bílém
Id: 311202
olej/sololit, rozměr 40 x 29,5 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko s podpisem, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1946x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč