Robert Jiran
Ženský akt
Id: 511002
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
zobrazeno: 4532x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
45 000 Kč