Čas na serveru 09:41:33

Robert Jiran
Ženský akt

Id: 511002

Ženský akt

  •  / Ženský akt / Robert Jiran
  •  / Ženský akt / Robert Jiran
  •  / Ženský akt / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 4506x

Vyvolávací cena:

45 000