Robert Jiran
Zlatá ulička
Id: 334401
olej/plátno, rozměr 75 x 115 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně signatura a autorské razítko, nerámováno
zobrazeno: 25038x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
125 001 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 84