Robert Piesen
Biblický výjev
Id: 784
nesignováno, tužka/papír, rozměr ve výřezu 20 x 38 cm, paspartováno, zaskleno, 50. léta 20. století, původem ze sbírky význačných teoretiků umění, původní stav
zobrazeno: 2508x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
22.1.2014, 20:35:00
24.12.2013 | 2:41 | 3 500 Kč |