Robert Piesen
Krajina
Id: 818
nesignováno, akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 44,5 cm, nesignováno, paspartováno, nerámováno, 50. léta 20. století, původem ze sbírky význačných teoretiků umění, původní stav
zobrazeno: 2540x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 500 Kč
23.1.2014, 21:22:00
23.1.2014 | 21:18 | 12 500 Kč |