Robert Piesen
Studie k Biblickému výjevu
Id: 788
nesignováno, olej/papír, rozměr 20 x 38 cm, volně loženo, nerámováno, 50. léta 20. století, původem ze sbírky význačných teoretiků umění
zobrazeno: 2424x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
15 500 Kč