Robert Piesen
Portrét
Id: 254707
tuž/papír, rozměr ve výřezu 32 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 6562x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč