Robert Piesen
Údolí Cedronu
Id: 27011
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 56, obraz ve výborném stavu, oděrky na rámu, obraz je uveden v autobiografii Robert Piesen viz foto
zobrazeno: 4995x
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
270 000 Kč
Příhozy: 61