VENI-VIDI-VICI
Id: 30711
pandán dvou kusů karikatur, akvarel/papír, rozměr ve výřezu každé 32 x 21 cm, jeden kus signován vpravo dole Piesen včetně slepotiskové značky, poškozená pasparta, zaskleno, pod sklem zaprášeno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1165x
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
14.5.2019, 22:01:00
14.5.2019 | 21:57 | 500 Kč |