Robert Schlosser
Alegorie jara
Id: 28401
olej/plátno, ovál o rozměru 90 x 105 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 2155x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
18 500 Kč