Robert Schlosser
Dudák
Id: 38910
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 1905, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1926x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 012 Kč