Robert T. Stuart
U řeky při západu slunce
Id: 251010
olej/plátno, rozměr 32 x 46 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, původní nerestaurovaný stav,po
zobrazeno: 5374x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 013 Kč