Vladislav Röhling
Staroměstské náměstí
Id: 1239
litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 19 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorská značka, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Röhling Vladislav
zobrazeno: 2295x
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 800 Kč