Roland Topor
Tělo
Id: 77607
kombinovaná technika/koláž/kresba, rozměr ve výřezu 45 x 40,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1982x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč