Roman Brichcín
Hvězdné nebe
Id: 323306
olej/plátno, rozměr 150 x 125 cm, značeno uprostřed dole, drobné oděrky po okraji malby, stylově adjustováno, majitel získal přímo od autora, obraz pochází z významné pražské sbírky
zobrazeno: 2303x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
67 000 Kč