Roman Brichcín
Procházka starým městem
Id: 73
rozměr malby 70 x 55 cm, olej/překližka, signováno LD, datováno na zadní straně 1990, původní stav, obraz nepoškozen
zobrazeno: 3427x
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč
12.9.2012, 20:40:00
11.9.2012 | 11:57 | 30 000 Kč |