Čas na serveru 12:33:27

Roman Brichcín
Šaty (Ložnice)

Id: 535101

Šaty (Ložnice)

  •  / Šaty (Ložnice) / Roman Brichcín

kombinovaná technika, olej/pastel/plátno, rozměr 105 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno ve spodní části, rámováno (vznik 2011)

zobrazeno: 8x

Vyvolávací cena:
19 000

19 000

2024,12-1,02,21,18,00
( 2.12.2024, 21:18:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

23.10.2024 9:03 19 000 Kč