Roman Brichcín
Šaty (Ložnice)
Id: 535101
kombinovaná technika, olej/pastel/plátno, rozměr 105 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno ve spodní části, rámováno (vznik 2011)
zobrazeno: 538x
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
50 000 Kč
2024,12-1,02,21,18,00
minimální příhoz 1 000 Kč