Roman Franta
G. B. A. 20
Id: 207002
olej/plátno, rozměr 180 x 131 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 3302x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
24 000 Kč