Roman Franta
Němka
Id: 27604
olej/plátno, rozměr 105 x 55 cm, autorem značeno na zadní straně, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 3087x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
31 000 Kč