Roman Havelka
Cornštejn
Id: 102302
olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, odborně čištěno, dekorativní adjustace, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3499x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč