Roman Havelka
Hidže
Id: 371814
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 37 cm, neznačeno, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 737x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč