Roman Havelka
Hrad na kopci
Id: 87702
olej/karton, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3346x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč