Čas na serveru 05:43:53

Roman Havelka
Jezírko na Vranči

Id: 516201

Jezírko na Vranči

  •  / Jezírko na Vranči / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 25 x 37 cm, značeno a popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 884x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 68