Roman Havelka
Krajina s řekou
Id: 276002
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, lokálně odřená malba, lehce poškozený rám, původní nerestaurovaný stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4143x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč