Roman Havelka
Lesní potok
Id: 373201
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 15973x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 56