Roman Havelka
Na poli
Id: 1654
olej/karton, rozměr 48 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 99, obraz značně zašpiněn, poškozená malba i rám, původní stav
zobrazeno: 6529x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
126 000 Kč
Příhozy: 88