Roman Havelka
Na řece
Id: 371807
olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1391x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
31 000 Kč